• 0

راهنمای استفاده از وب سایت

نحوه انتخاب کاربر برتر

كاربر برتر در وب سایت رسمی سیروان خسروی براساس فعاليتهایی که در سایت انجام می دهد به صورت هوشمند توسط سیستم سایت مشخص و توسط مدیران سایت انتخاب می شود

پاره ای از فعالیت های تاثیر گذار در انتخاب کاربران برتر به شرح زیر می باشد:

_خريد بليت کنسرت
_كسب امتياز با خرید تک آهنگ یا خرید از فروشگاه و موارد دیگری که به مرور زمان اضافه می شود
_شركت در نظر سنجی های سایت
و موارد دیگری که به مرور اعلام می شود...

لازم به ذکر است به جهت تقدیر از فعالیت های مستمر کاربران برتر در حال حاضر امتیازاتی از قبیل حضور رایگان در رویدادها و مراسم های مختلف ( از جمله کنسرت ) در نظر گرفته شده است كه به اطلاع كاربران خواهد رسید.

چگونه امتیاز کسب کنیم؟

شما با عضویت در سایت و کسب امتیاز می توانید کد VIP برنامه های مختلف را تهیه کنید.

برای کسب امتیاز روش های متعددی وجود دارد که به مرور این روش ها تکمیل تر خواهند شد.

از طریق وب سایت سیروان شما می توانید با خرید تک آهنگ ها امتیاز کسب کنید و علاوه بر این با وارد کردن کدهای امتیاز مانند کد داخل آلبوم UnPlugged ( پکیج ویژه ) در پروفایل کاربری خود نیز می توانید 30 امتیاز کسب کنید.

بسته های امتیازی مانند آلبوم Unplugged و موارد دیگری مانند خرید کالاهای آینده ی فروشگاه سایت پس از اعلام عمومی قابل استفاده خواهند بود

کد VIP چیست؟

با عضویت در سایت و دریافت کد VIP از بخش پروفایل کاربری برای برنامه‌های مختلف می‌توانید از مزایای گوناگونی بهره‌مند شوید.

برای مثال با " کد VIP عکاسی با سیروان" می توانید پس از اتمام سانس کنسرت با خواننده محبوب خود عکس یادگاری بگیرید یا با " کد VIP کنسرت " می‌توانید زودتر از موعد فروش بلیت تهیه کنید.
برای دریافت کد VIP برنامه‌های مختلف لازم است میزان امتیازی که برای کد مورد نظرتان مشخص شده است را کسب کرده باشید و در حال حاضر برای کسب امتیاز جهت دریافت کد VIP می‌توانید تک‌آهنگ‌ها را خریداری نمایید.

نکات مهم در مورد کد VIP خرید بلیت :

1- کد VIP به منزله اولویت بالاتر شما برای تهیه بلیت خدمات می‌باشد و ارتباطی با جایگاه‌های VIP سالن‌ها ندارد.

2- در صورتی که از کد VIP استفاده نشود امتیار آن پس از بلیت‌فروشی به حساب کاربری شما باز خواهد گشت.

3- برای خرید بلیت یک رویداد، هر کاربر حداکثر دو عدد کد VIP می‌تواند دریافت کند.

4- کد ورود اولیه که برای لاگین به وب‌سایت برای شما پیامک می‌شود ربطی به کد VIP رویدادها  که در بخش پروفایل کاربری است ندارد.